Уродженці Куликова

• Гринів Володимир-«Кремінський» — крайовий провідник ОУН у Кракові, член Революційного Проводу ОУН
  • отець Сильвестр Лепкий — галицький літератор (літературний псевдонім — Марко Мурава) та батько поетів Богдана та Левка Лепких, педагога Миколи Лепкого.
  • Лозинський Мирон Онуфрійович — український учений у галузі хімії біологічно активних речовин, академік Національної академії наук України.
  • Мих Роман Михайлович — український архітектор, заслужений архітектор УРСР.
  • Курило Петро (нар.1920) — український письменник.
  • Марек Ляксер (1886, Куликів — ?) — архітектор, який працював у Львові.
  • Ступка Богдан Сильвестрович — український актор театру і кіно.
  • Самсон Блох — єврейський вчений. Походив з Куликова. Написав на івриті працю «Szebile Olam» (Географія Азії) і видав її 1830 року в єврейській друкарні Мейергофера (Жовква).
  • Турчинська Агата Федорівна — українська письменниця (поетка і прозаїк).
  • Степан Шах — педагог (класичний філолог) і просвітянський діяч.
  • Вільчинський Володимир Нестерович (1 травня 1967) — колишній радянський та український футболіст, захисник. Майстер спорту України, фіналіст кубка України (1999).

Пов′язані з Куликовом

• Степан Коновалець — брат Євгена та Мирона Коновальців, лікар у Куликові.
  • Дзюбало Андрій Дмитрович — громадський діяч, війт Куликова (1915 р.).

Дідичі

• Ян з Куликова — староста городоцький, щирецький.