Поділитися своїми знаннями, а головне – розмножити їх, представники Пласт Львів вирішили і в Куликівській територіальній громаді.

• Переглядів: 92

Концертна програма в приміщенні Львівського Палаці Мистецтв пройшла в підтримку жителів м. Маріуполь

• Переглядів: 103

Концертна програма від КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА КУЛИКІВЩИНА в приміщенні Львівського Палаці Мистецтв пройшла в підтримку жителів м. Маріуполь з метою популяризації українського Шевченкового слова. Театралізовані постановки творчих колективів чергувались із читанням та музичним виконанням Кобзаревих творів! А спільне виконання завершальної пісні разом з усім залом залишили переконливе відчуття єдності! МИ РАЗОМ! МИ -- УКРАЇНА!

• Переглядів: 278

Сьогодні Відділом культури, туризму, молоді та спорту Куликівської селищної ради було проведено нараду із працівниками клубної та бібліотечної сфери.